Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Powstrzymać mistrzów

12 lis 2021 | 00:00

W niedzielę (14.11) siatkarze Ślepska Malow Suwałki podejmą we własnej hali Jastrzębski Węgiel, drużynę aktualnego mistrza Polski, z mistrzami olimpijskimi z Tokio w składzie!

W niedzielę (14.11) siatkarze Ślepska Malow Suwałki podejmą we własnej hali Jastrzębski Węgiel, drużynę aktualnego mistrza Polski, z mistrzami olimpijskimi z Tokio w składzie!

Po zdobyciu tytułu Mistrza Polski, w sezonie 2020/2021, w zespole z Jastrzębia-Zdroju doszło do wielu zmian kadrowych. W drużynie pojawili się m.in. Benjamin Toniutti, Stephan Boyer i Trevor Clevenot, złoci medaliści Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020 oraz Jan Hadrava, Dawid Dryja, Jakub Macyra i Wojciech Szwed. Odeszli natomiast Lukas Kampa, Jakub Bucki, Mohammed Al Hachdadi, Michał Szalacha, Patryk Cichosz-Dzyga, Yacine Louati oraz Michał Gierżot. W siedmiu rozegranych dotąd meczach Jastrzębski Węgiel zanotował 5 zwycięstw i 2 porażki. Podopieczni trenera Andrei Gardiniego są wiceliderem PlusLigi, choć warto przypomnieć, że mają rozegrany jeden mecz więcej (13. kolejka, awansem).

Czy biało-niebieskim uda się zatrzymać naszpikowany gwiazdami zespół z Jastrzębia? Odpowiedź na to pytanie poznamy w niedzielę, w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Początek spotkania o godzinie 17:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Bilety są dostępne w sprzedaży elektronicznej pod adresem: https://slepsk.ticketsoft.pl. Wejściówki będzie można również zakupić w kasie biletowej, przed rozpoczęciem meczu.

fotografia główna: jastrzebskiwegiel.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego