Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Przedłużenie umowy sponsorskiej z firmą Malow!

11 lip 2023 | 20:01

Firma Malow Sp. z o.o. przedłużyła umowę sponsorską z Miejskim Klubem Sportowym Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. o kolejne dwa lata! Informację przekazali przedstawiciele obu podmiotów w trakcie dzisiejszej (11.07) konferencji prasowej, która odbyła się w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" z udziałem przedstawicieli mediów.

Przedłużenie umowy ze sponsorem tytularnym klubu to ważny przed rozpoczęciem budowy zespołu na sezon 2024/2025. To właśnie wtedy, według medialnych doniesień, możliwe są zmiany pod kątem zmniejszenia liczby drużyn biorących udział w rozgrywkach, podyktowane przygotowaniami reprezentacji Polski do zbliżających się Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Warto podkreślić, że ostateczną decyzję w tej sprawie podejmować będzie Polska Liga Siatkówki, wspólnie ze wszystkimi akcjonariuszami. Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. dokłada zatem wszelkich starań, aby pozycja klubu w skali ogólnopolskiej rosła, a jego obecność w siatkarskiej elicie pielęgnowana. 


 

Malow Sp. z o.o. to wiodący w kraju producent mebli metalowych: biurowych, socjalnych, medycznych, warsztatowych, szkolnych. Produkuje również regały przesuwne, meble nierdzewne, totemy multimedialne, sejfy i szafy wzmocnione, skrzynki na listy i wiele innych. Firma Malow Sp. z o.o. za swój największy kapitał uważa zaufanie klientów oraz stabilną i doświadczoną załogę. Dotychczasowe sukcesy są motorem podejmowanych działań i zachęcają do dalszego doskonalenia oferty i zaspokajania coraz to nowszych potrzeb klientów.


 

"Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. zawsze planuje budżet z pokryciem w rzeczywistości, nigdy w formie przewidywań i spekulacji. W przypadku kolejnego sezonu zapowiada się duża rywalizacja na rynku transferowym, a wszystko z uwagi na możliwe zmiany w organizacji rozgrywek i kończących się wieloletnich kontraktów poszczególnych zawodników. Nie jesteśmy klubem, który się zadłuża, a w związku z tym potrzebujemy stabilnych partnerów, dzięki którym walka o możliwie najwyższe cele będzie realna. Cieszymy się, że firma Malow Sp. z o.o. rozumie nasze potrzeby i patrzy w sportową przyszłość klubu w tym samym kierunku, co my." - mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki. 

Dziękujemy firmie Malow Sp. z o.o. w imieniu władz Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. za zaufanie i wspólną pracę na rzecz rozwoju suwalskiej siatkówki! Wierzymy, że kolejne dwa lata owocnej współpracy przyniosą wszystkim przyjaciołom i sympatykom klubu mnóstwo radości.

#RazemMożemyWięcej