Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki
fot. Adam Kurasiewicz

Przedłużyć serię

8 lis 2022 | 12:00

W meczu 9. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się we własnej hali z Cerradem Enea Czarnymi Radom. Radomianie przegrali w ostatniej serii spotkań z Barkomem-Kazhany Lwów, biało-niebiescy natomiast odnieśli historyczne, wyjazdowe zwycięstwo z PGE Skrą Bełchatów bez straty seta. 

Goście z Radomia mają za sobą bardzo trudny okres gry. Dodatkowo podopieczni trenera Jacka Nawrockiego mają problem z punktowaniem w hali Radomskiego Centrum Sportu, gdzie w tym sezonie jeszcze nie zwyciężyli. Do meczu 8. kolejki z Barkomem-Kazhany Lwów siatkarze Cerradu Enea Czarnych Radom podchodzili po porażkach z Treflem Gdańsk, Asseco Resovią Rzeszów i Projektem Warszawa. "Wojskowi" przyjadą więc do Suwałk podwójnie zmotywowani.

Biało-niebiescy plasują się obecnie na 5. miejscu w tabeli, z pięcioma zwycięstwami i trzema porażkami na koncie. Radomianie natomiast na dziewięć rozegranych dotychczas spotkań przegrali aż siedem z nich. Warto dodać, że zespół z Radomia rozegrał o jedno spotkanie więcej, a mimo to zajmuje w tabeli odległe, 14. miejsce.

Mecz Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom odbędzie się 10 listopada o godzinie 20:30, w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Bilety na mecz z Cerrad Enea Czarnymi Radom dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.

Transmisję meczu przeprowadzi telewizja Polsat Sport Extra.