Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki
fot. Artur Kijewski

Przed nami #DerbyPółnocy!

26 lis 2022 | 12:09

W najbliższy poniedziałek (28.11) siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają kolejny, ligowy mecz. Tym razem podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza będą gościć w hali Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, gdzie zmierzą się z Indykpolem AZS Olsztyn. Gospodarze rozgrywają swoje mecze w Iławie z uwagi na przebudowę legendarnej "Uranii".

Olsztynianie rozpoczęli sezon 2022/2023 poniżej oczekiwań. W jedenastu rozegranych dotąd meczach pięciokrotnie schodzili z parkietu w roli zwycięzców, natomiast sześć razy musieli uznać wyższość swoich rywali. To sprawia, że podopieczni trenera Javiera Webera plasują się na dość odległym, 11. miejscu w tabeli. Odmienne nastroje panują w szatni biało-niebieskich. Zespół prowadzony przez trenera Dominika Kwapisiewicza rozpoczął tegoroczne rozgrywki od ważnych zwycięstw, m.in. z Projektem Warszawa i PGE Skrą Bełchatów. Dobra postawa biało-niebieskich ma przełożenie na ligową tabelę, w której suwalczanie zajmują wysokie, 7. miejsce. 

Do Iławy tradycyjnie wybierze się liczna grupa sympatyków reprezentujących Klub Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki. Co ważne, każdy kibic biało-niebieskich, zamieszkujący Iławę lub jej bliskie okolice, może dołączyć do sektora gości, w którym nie zabraknie głośnego dopingu i niosących zespół przyśpiewek. 

Początek meczu z Indykpolem AZS Olsztyn w poniedziałek (28.11) o godzinie 17:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Przypominamy również o trwającej sprzedaży biletów na mecz z LUK Lublin, który odbędzie się 3 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena. Początek wydarzenia o godzinie 17:30. Wejściówki dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl