Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Przed nami kolejna edycja PreZero Grand Prix PLS

15 sie 2023 | 13:03

To będzie fantastyczna zabawa dla siatkarzy i kibiców! W dniach 17-20 sierpnia odbędzie się PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, a na Energa Stadionie Letnim zaprezentują się reprezentanci wszystkich klubów PlusLigi. Podobnie jak w ubiegłych latach zobaczymy w akcji siatkarzy Ślepska Malow Suwałki, którzy wybiorą się do Trójmiasta nie tylko po jak najlepszy wynik, ale także w celu przedsezonowej integracji.

Wszystko wskazuje na to, że w Gdańsku zobaczymy na piasku niemal wszystkich reprezentantów Ślepska Malow Suwałki, z wyłączeniem przebywających na reprezentacyjnych zgrupowaniach - Žigi Šterna, Matiasa Sancheza i Joaquina Gallego. Do zespołu dołączy niebawem Maksim Bucujlević, serbski rozgrywający biało-niebieskich, który pojawi się w Suwałkach już w najbliższą środę, 16 sierpnia. 

Ślepsk Malow Suwałki rozegra trzy mecze w grupie C - z Asseco Resovią Rzeszów, Indykpolem AZS Olsztyn i Norwidem Częstochowa.

"Bardzo się cieszę, że kolejny raz będziemy mogli pokazać kibiców najlepszą ligową siatkówkę w letnim wydaniu. Gdańska plaża jest doskonałym miejscem do tego, by grać w siatkówkę na piasku, a jednocześnie to doskonała oferta dla Polaków, którzy spędzają wakacje nad polskim morzem." – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. "Zdecydowaliśmy się również na zmianę formuły, która wydaje się być ciekawsza. Cztery najlepsze zespoły z PlusLigi zostały rozstawione w czterech grupach, a do nich zostały dolosowane pozostałe drużyny. U pań będą trzy grupy, a rozstawiona jest pierwsza trójka TAURON Ligi." - dodaje Popko.

Po raz kolejny sponsorem tytularnym turnieju została firma PreZero Polska, która wspiera organizację Grand Prix PLS od samego początku, czyli 2020 roku.

"Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem, ponieważ doskonale wiemy  jak ważna jest ochrona planety nie tylko dla nas, ale także dla kolejnych pokoleń. Ekologiczne nawyki to nieodłączny element zdrowego trybu życia. Dlatego z ogromnym zaangażowaniem włączamy się w inicjatywy, które łączą oba te obszary. Polska siatkówka to dyscyplina, która zajmuje szczególne miejsce w sercu rodaków, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny jesteśmy Partnerem Tytularnym PreZero Grand Prix PLS. Wszystkich uczestników letnich turniejów i plażowiczów zapraszamy do wspólnego kibicowania a także do odwiedzenia naszej, specjalnej strefy edukacyjnej i chill’outu, gdzie będzie można odpocząć. Na odwiedzających, oprócz sportowych emocji, czekają niespodzianki i atrakcje." – mówi Patrycja Sopalska, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PreZero w Polsce.

Harmonogram transmisji telewizyjnych meczów Ślepska Malow Suwałki w ramach PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki*

17.08 (czwartek)

15:15 • Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

18.08 (piątek)

11.30 • Exact Systems Norwid Częstochowa - Ślepsk Malow Suwałki

19.08 (sobota)

10.15 • Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów

* Transmisje meczów przeprowadzi telewizja Polsat Sport

Źródło: PlusLiga / własne