Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Przyjdź na mecz i weź udział w loterii!

11 kwi 2023 | 14:26

Wielkanocny zajączek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa! Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki przygotował niespodziankę dla wszystkich kibiców, którzy pojawią się na ostatnim, domowym meczu Ślepska Malow Suwałki w sezonie 20222/2023, z LUK Lublin. To początek dwumeczu z zespołem z Lublina, którego stawką będzie 9. miejsce w klasyfikacji końcowej PlusLigi.


 

Każdy z miłośników siatkówki obecnych na meczu weźmie udział w losowaniu wspaniałych voucherów, przygotowanych wspólnie z partnerami klubu - Kuchnią Tatarską u AlikaPrzystankiem Rozmarino i MK Bowling Suwałki. Nagrodami w loterii będą wspólne obiady i kolacje oraz gra w bowling z wybranym członkiem drużyny. 

Warunkiem uczesnictwa w zabawie jest zakup biletu na mecz Ślepska Malow Suwałki z LUK Lublin, który odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" i zajęcie przypisanego do niego miejsca. Wejściówki dostępne są w systemie sprzedaży elektronicznej biletów klubu: https://bilety.slepsksuwalki.pl oraz w kasach w dniu meczu.