Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Przyjdź na mecz z wicemistrzami Polski!

18 lis 2022 | 17:37

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zagrają jutro (19.11) z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Starcie biało-niebieskich z aktualnymi mistrzami Polski rozpocznie się o godzinie 17:30. Mecz będzie transmitowany w telewizji Polsat Sport. Niemal tydzień później suwalczanie będą podejmować we własnej hali Jastrzębski Węgiel, zespół wicemistrzów Polski sezonu 2021/2022 i aktualnego lidera PlusLigi!

Sprzedaż biletów na mecz z Jastrzębskim Węglem rozpoczęła się dziś (18.11) o godzinie 17:00. Zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże, czego dowodem może być ilość zapytań dotyczących spotkania z wicemistrzami Polski, kierowanych do klubowego sekretariatu drogą mailową i telefoniczną.

Wejściówki w formie elektronicznej dostępne są na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.

Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, w dniu meczowym, przed rozpoczęciem meczu z Jastrzębskim Węglem, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Aktualny cennik znajdziesz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl/cennik.