Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

SALOS z nowym boiskiem!

3 lip 2023 | 11:33

Nowe boisko, które powstało na terenie podarowanym miastu przez salezjanów, otwarto wczoraj (02.07) dzięki środkom z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego . Z inicjatywą wyszła Salezjańska Organizacja Sportowa SALOS Suwałki, na której czele stoi Dariusz Ułanowicz, od niedawna będący także prezesem SALOS RP. ​

 

W spotkaniu, połaczonym z rodzinnym piknikiem, wzięli udział lokalni samorządowcy, przedstawiciele środowisk salezjańskiego i sportowego oraz reprezentanci Ślepska Malow Suwałki. Pomimo deszczu, atmosfera była fantastyczna.

Czesław Renkiewicz, Prezydent Miasta Suwałk, podkreślał istotną rolę powstających boisk w mieście. Zaznaczył, że Salezjańska Organizacja Sportowa, mająca siedzibę w bliskim sąsiedztwie nowego orlika, bardzo potrzebowała własnego obiektu, a dzięki środkom z SBO stało się to możliwe. Co ważne, głównymi użytkownikami boiska będą nie tylko podopieczni SALOS, ale także wszyscy zainteresowani mieszkańcy Suwałk.

Życzymy wszystkim podopiecznym Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS Suwałki dalszych sukcesów w sporcie i nieustannego rozwoju struktur!

#RazemMożemyWięcej