Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

SERWISTAL Sp. z o.o. gra z nami!

8 lut 2024 | 13:56

Firma SERWISTAL Sp. z o.o. pozostaje w gronie partnerów Ślepska Malow Suwałki w trwającym sezonie 2023/2024 PlusLigi! To kolejny rok współpracy z podmiotem zajmującym się przetwórstwem wyrobów płaskich i kochającym sport na najwyższym poziomie.

SERWISTAL współpracuje z firmami różnych specjalizacji, ponieważ będąc producentem taśm i formatek ciętych na wymiar ścisły, SERWISTAL jest w stanie realizować zamówienia zgodne z indywidualnymi potrzebami i specyficznymi wymaganiami klientów. Produkty firmy SERWISTAL wykonywane są z blach stalowych zimnowalcowanych, gorącowalcowanych, powlekanych powłokami metalicznymi i organicznymi oraz blach aluminiowych. SERWISTAL gwarantuje ciągłość dostaw, stabilność zapasów magazynowych oraz najwyższe standardy produkcyjne.

Warto dodać, że hale produkcyjne firmy SERWISTAL wyposażone są w nowoczesny park maszynowy oraz w pełni zautomatyzowane, specjalistyczne linie, gwarantujące powtarzalne uzyskiwanie najwyższych parametrów jakościowych produktów przy optymalnym wykorzystaniu surowca.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy znajdziecie na stronie: https://serwistal.pl

Dziękujemy spółce SERWISTAL za zaufanie i wsparcie w kolejnym sezonie PlusLigi! Cieszymy się, że jesteście z nami! #RazemMożemyWięcej