Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Sezon 2021/2022: Dziękujemy Łukasz!

8 maj 2021 | 00:00

Łukasz Kaczorowski, atakujący Ślepska Malow Suwałki, nie będzie reprezentował barw klubu w sezonie 2021/2022!

Łukasz Kaczorowski, atakujący Ślepska Malow Suwałki, nie będzie reprezentował barw klubu w sezonie 2021/2022!

Wypożyczenie zawodnika ze Stali Nysa dobiegło końca i nie zostanie przedłużone.

Przypomnijmy, że Kaczorowski powrócił do Suwałk po prawie 10-letniej przerwie. 33-letni zawodnik reprezentował bowiem biało-niebieskie barwy w sezonie 2010/2011. Kaczorowski, przed powrotem na Suwalszczyznę, grał m.in. w Jokerze Piła, Camperze Wyszków, Aluronie Virtu Warta Zawiercie (obecnie Aluron CMC Warta Zawiercie) oraz w Stali Nysa, skąd trafił na wypożyczenie do Suwałk.

Łukasz Kaczorowski reprezentował barwy Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2020/2021 i pojawiał się na parkiecie w 12 spotkaniach, w których zdobył łącznie 8 punktów (w tym 2 asy serwisowe). Warto wspomnieć, że doświadczony atakujący dołączył do drużyny we wrześniu 2020 roku, z uwagi na kontuzje, które pojawiły się w zespole.

– Dziękujemy Łukaszowi, że w obliczu problemów zdrowotnych, które pojawiły się na starcie sezonu 2020/2021, bez większego zastanowienia zdecydował się zasilić nasze szeregi i wspomóc zespół swoim doświadczeniem w treningach oraz w rytmie meczowym. Łukasz jest zawodnikiem, który mocno stawia w swoich sportowych poczynaniach na szeroko pojętą dyscyplinę i profesjonalizm. Dziękujemy za wkład w historyczny sukces klubu, jakim był awans do fazy play-off i zdobycie 7. miejsca w PlusLidze – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Życzymy Łukaszowi dużo zdrowia i powodzenia w dalszej karierze! Dziękujemy „Kaczor”, za wszystko!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej