Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Sklep Kibica Ślepska Malow Suwałki ponownie działa!

3 lut 2022 | 00:00

Internetowy Sklep Kibica Ślepska Malow Suwałki jest już dostępny! W ofercie sklepu znajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie w dniu meczowym i nie tylko!

Internetowy Sklep Kibica Ślepska Malow Suwałki jest już dostępny! W ofercie sklepu znajdziecie wszystko to, czego potrzebujecie w dniu meczowym i nie tylko!

Odświeżona szata graficzna, proste menu i aktualna oferta produktów zapewnią wszystkim kibicom komfortowe warunki zakupu.

Zapraszamy: http://sklep.slepsksuwalki.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Jakie przedmioty są dostępne w ofercie sklepu?

W ofercie sklepu dostępne są koszulki meczowe, czapki, szaliki, trąbki, torby, saszetki, breloki, parasole i wiele innych gadżetów!

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Na ten moment realizujemy płatności poprzez przelew tradycyjny lub odbiór osobisty, a dzięki temu płatność w biurze klubu kartą lub gotówką. Szybkie płatności online zostaną udostępnione kibicom po zakończeniu odpowiednich procedur po stronie operatora płatności.

Produkt, który zamierzam zakupić jest niedostępny. Co mogę zrobić?

Adres mailowy do kontaktu z obsługą sklepu to ksiegowosc@slepsksuwalki.pl. Zachęcamy do kontaktu celem uzyskania odpowiedzi dotyczącej aktualnych stanów magazynowych i nie tylko.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego