Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Sprawdź pakiety urodzinowe!

15 lis 2023 | 10:00

Jesteście sympatykami Ślepska Malow Suwałki i szukacie wyjątkowego sposobu na świętowanie urodzin? Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Podobnie jak w poprzednich sezonach dostępne są pakiety urodzinowe, które zapewnią jubilatom niesamowite przeżycia w czasie meczu. Zakup pakietu to również wsparcie dla klubu i okazja do bliższego związania się z biało-niebieskimi.

Z myślą o kibicach świętujących swoje urodziny, w czasie meczów Ślepska Malow Suwałki, przygotowaliśmy następujące zestawy:

  • Pakiet 1 (150 złotych): Idealny dla prawdziwego kibica.Wyobraź sobie, że Twoje życzenia urodzinowe wyświetlane są na telebimie w hali, a spiker osobiście je zapowiada. Do tego otrzymujesz kubek z herbem klubu, szalik i możliwość zrobienia zdjęcia z drużyną lub wybranym członkiem zespołu. To niepowtarzalna okazja, by poczuć się częścią drużyny!
  • Pakiet 2 (200 złotych): Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej. Oprócz życzeń na telebimie i zdjęcia z drużyną, w pakiecie znajdziesz oficjalną koszulkę meczową. Możesz nawet zebrać na niej podpisy zawodników! To doskonały sposób na zachowanie wspomnień na lata.
  • Pakiet VIP (500 złotych): Najbardziej ekskluzywna oferta! Zawiera wszystko, co oferuje pakiet 2, a do tego dostęp do strefy VIP dla dwóch osób. To wyjątkowa szansa, by poczuć atmosferę meczu na najwyższym poziomie i przeżyć urodziny w naprawdę wyjątkowy sposób.

Te pakiety to świetny prezent nie tylko dla zapalonego miłośnika siatkówki, ale także dla tych, którzy będą na meczu po raz pierwszy. Kto wie? Być może pokochają kibicowanie Ślepskowi Malow Suwałki z trybun Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" tak bardzo, jak nasi pozostali kibice? Nie czekaj! Liczba pakietów na wskazane mecze jest ograniczona. 

Kontakt w sprawie zamówień pakietów urodzinowych: 502939407 lub d.stasiukiewicz@slepsksuwalki.pl.