Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Sprzedaż biletów na mecz z Lublinem!

5 paź 2021 | 00:00

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o planowanym rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz 2. kolejki z LUK Lublin, który zainauguruje sezon 2021/2022 PlusLigi w Suwałkach.

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o planowanym rozpoczęciu sprzedaży biletów na mecz 2. kolejki z LUK Lublin, który zainauguruje sezon 2021/2022 PlusLigi w Suwałkach.

Sprzedaż biletów w formie elektronicznej rozpocznie się 7 października o godzinie 17:00 na stronie: https://slepsk.ticketsoft.pl.

Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, w dniu meczowym, na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu 2. kolejki z LUK Lublin, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. 

Warto dodać, że ceny biletów na mecze ligowe Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 nie ulegają zmianie, a wszelkie szczegóły dostępne są pod adresem: kliknij tutaj, aby przejść do strony z cenami!

Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Zakup biletów na mecze Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2021/2022 jest jednoznaczny z zaakceptowaniem treści regulaminów:

– Sprzedaży: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.
– Imprezy masowej: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.
– Sanitarno-Epidemiologicznego: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią.

Zapraszamy również do wspólnego kibicowania w naszej nowej strefie kibica, która powstała we wspołpracy z „Kuchnią Tatarską u Alika” i mieści się przy ul. Zastawie 42 w Suwałkach.

Warto dodać, że każdy kibic, który w dniu meczowym pojawi się w restauracji w klubowych barwach, otrzyma 10% rabatu na dania z karty.

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego.