Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Sprzedaż biletów na mecz z Treflem

17 lis 2023 | 18:00

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o planowanym rozpoczęciu sprzedaży elektronicznej biletów na mecz 8. kolejki PlusLigi z Treflem Gdańsk w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", który odbędzie się 24 listopada o godzinie 17:30.

Sprzedaż biletów w formie elektronicznej wystartuje 18 listopada o godzinie 12:00 na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl. Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu z "Gdańskimi Lwami" w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Aktualny cennik i informacje o dostępnych ulgach znajdziesz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl/cennik.

Dlaczego warto przyjść na mecz z w klubowych barwach?

Dla miłośników siatkówki chodzenie na mecze Ślepska Malow Suwałki to nie tylko rozrywka, ale prawdziwe przeżycie. Wiele osób zdecyduje się wówczas na ubranie barw swojego klubu. Warto zastanowić się, dlaczego warto przyjść na mecz w klubowych barwach?

  • Po pierwsze, ubierając się w barwy Ślepska Malow Suwałki, pokazujesz swój związek z nim. Takie zachowanie buduje poczucie jedności wśród kibiców i wprowadza pozytywną atmosferę w hali. Widząc, że wielu ludzi przychodzi w klubowych koszulkach, czujemy się częścią wspólnoty, która łączy nas w miłości do wskazanej drużyny.

  • Po drugie, nosząc barwy Ślepska Malow Suwałki, podkreślasz swoje wsparcie dla niego. To ważne, ponieważ drużyny często polegają na wsparciu i entuzjazmie swoich kibiców. Właśnie z tego powodu, kibice są nazywani "siódmymi zawodnikami" na boisku. Kiedy widzą, że ludzie z otoczenia wspierają ich klub, gracze czują się pewniej i dają z siebie jeszcze więcej, niż fizycznie mogą.

  • Po trzecie, noszenie klubowych barw może zwiększyć Twoje zaangażowanie w mecz. Kiedy widzisz, jak wiele innych osób jest ubranych w koszulki swojego klubu, czujesz się bardziej zmotywowany, aby wziąć udział w okrzykach i dopingować drużynę. Dzięki temu, że jesteś ubrany w barwy klubowe, czujesz się częścią wydarzenia i masz większą motywację, aby dopingować Ślepsk Malow Suwałki.

Warto również pamiętać, że klubowe koszulki często są wygodne i zaprojektowane z myślą o kibicach. Dlatego, nosząc koszulkę swojego klubu, możesz cieszyć się dodatkowym komfortem podczas meczu. Wspieranie drużyny w klubowych barwach buduje poczucie wspólnoty i jedności wśród kibiców, co może wpłynąć pozytywnie na wynik meczu. Pomaga w tym także doskonale widoczna działalność Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, którego członkowie podróżują za drużyną dziesiątki tysięcy kilometrów, manifestując tym samym wierność drużynie i miłość do siatkówki.