Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Sprzedaż biletów na mecz z Zawierciem

19 mar 2023 | 18:43

To będzie bardzo intensywny, prawdziwie mistrzowski tydzień! Informujemy, że 20 marca o godzinie 17:00 rozpocznie się internetowa sprzedaż biletów na mecz 29. kolejki PlusLigi - Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie. Spotkanie odbędzie się 25 marca o godzinie 14:45 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Przypominamy, że trwa również sprzedaż biletów na mecz Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny w walce z uczestnikami tegorocznej edycji Ligi Mistrzów!

Zachęcamy do skorzystania z tej okazji i uczestnictwa w obu spotkaniach, w których zobaczymy w Suwałkach zespoły rywalizujące w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Aby wyrazić swoje wsparcie dla biało-niebieskich, prosimy kibiców o przybycie na oba mecze w klubowych barwach. Prezentowanie barw i symboli drużyny ma ogromne znaczenie dla poczucia jedności, ducha sportowego i motywacji zawodników. Widoczne wsparcie ze strony kibiców na trybunach znacznie wpływa na atmosferę meczu, a także na osiągi zawodników na boisku.

Zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" i wspólnego kibicowania! Aby zakupić bilety, wystarczy wejść na oficjalną stronę systemu sprzedaży biletów na mecze Ślepska Malow Suwałki: https://bilety.slepsksuwalki.pl lub skorzystać z linków dostępnych na naszych mediach społecznościowych. Do zobaczenia na trybunach!


Kontakt dla mediów:

Biuro Prasowe Ślepsk Malow Suwałki

E-mail: media@slepsksuwalki.pl

Telefon: +48450110310