Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Sprzedaż biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego

25 wrz 2023 | 10:10

Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. informuje o procesie sprzedaży biletów na zbliżający się XIV Memoriał Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 7-8 października w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Sprzedaż, podobnie jak w przypadku dystrybucji karnetów na sezon 2023/2024, została podzielona na dwa etapy. Co ważne, będzie możliwy zakup biletu jednodniowego i dwudniowego, obejmującego wszystkie cztery mecze pierwszego i drugiego dnia XIV Memoriału Józefa Gajewskiego.

W pierwszym etapie bilety na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego trafią do puli sprzedaży elektronicznej. Wejściówki na coroczne wydarzenie będą dostępne od 29 września na stronie https://bilety.slepsksuwalki.pl. Początek sprzedaży elektronicznej zaplanowano na godzinę 17:00

Drugim etapem sprzedaży biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego będzie dystrybucja stacjonarna. Wejściówki będą dostępne 7 i 8 października w kasie biletowej, w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena", od godziny 15:30

Ceny biletów na XIV Memoriał Józefa Gajewskiego*:

  • jednodniowy - 20 złotych
  • dwudniowy - 35 złotych

*W czasie trwania XIV Memoriału Józefa Gajewskiego nie obowiązują żadne ulgi. Wstęp bezpłatny dla dzieci do lat 3 (bez miejsca siedzącego). 

-

W ramach XIV Memoriału Józefa Gajewskiego, corocznego siatkarskiego wydarzenia poświęconego pamięci byłego Prezydenta Miasta Suwałk w latach 1981-1987 oraz 2002-2010, zobaczymy w akcji Bogdankę LUK Lublin, Enea Czarnych Radom, Trefl Gdańsk oraz gospodarzy - Ślepsk Malow Suwałki. Wydarzenie w całości pokaże telewizja Polsat Sport.

 

Warto przypomnieć, że w XIII Memoriale Józefa Gajewskiego zwyciężyli siatkarze Trefla Gdańsk, którzy pokonali w finale Indykpol AZS Olsztyn 3:0. Na najniższym stopniu podium uplasowali się wówczas zawodnicy z Radomia, którzy zwyciężyli ze Ślepskiem Malow Suwałki po emocjonującym tie-breaku. Gospodarzom nie udało się wtedy obronić tytułu, wywalczonego w 2021 roku, po finałowym zwycięstwie z... Treflem. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem XIII Memoriału Józefa Gajewskiego, został Piotr Orczyk, przyjmujący Trefla Gdańsk, który poprowadził swój zespół do dwóch zwycięstw.