Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Bilety na ostatni, domowy mecz w sezonie 2022/2023!

5 kwi 2023 | 17:00

Informujemy, że 6 kwietnia rozpocznie się internetowa sprzedaż biletów na ostatni, domowy mecz Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023 PlusLigi! Początek dystrybucji wejściówek o godzinie 17:00 na stronie bilety.slepsksuwalki.pl. Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 17:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Kibicuj naszym siatkarzom na finiszu tegorocznej kampanii najwyższej klasy rozgrywkowej!

Aby wyrazić swoje wsparcie dla biało-niebieskich, prosimy kibiców o przybycie na mecz z LUK Lublin w klubowych barwach. Prezentowanie barw i symboli drużyny ma ogromne znaczenie dla poczucia jedności, ducha sportowego i motywacji zawodników. Widoczne wsparcie ze strony kibiców na trybunach znacznie wpływa na atmosferę meczu, a także na osiągi zawodników na boisku. Tym bardziej, że stawką rywalizacji będzie 9. miejsce w klasyfikacji końcowej PlusLigi.

Zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" i wspólnego kibicowania! Aby zakupić bilety, wystarczy wejść na oficjalną stronę systemu sprzedaży biletów na mecze Ślepska Malow Suwałki: https://bilety.slepsksuwalki.pl lub skorzystać z linków dostępnych na naszych mediach społecznościowych.

Do zobaczenia na trybunach!


Kontakt dla mediów:

Biuro Prasowe Ślepsk Malow Suwałki

E-mail: media@slepsksuwalki.pl

Telefon: +48450110310