Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Stocznia Jachtowa Ślepsk Augustów

28 paź 2015 | 00:00

Nasza firma od wielu już lat specjalizuje się w tym, że profesjonalnie produkuje łodzie motorowe na zlecenia partnerów zagranicznych.

Nasza firma od wielu już lat specjalizuje się w tym, że profesjonalnie produkuje łodzie motorowe na zlecenia partnerów zagranicznych.

Filozofia firmy Ślepsk polega na tym, że nie prowadzimy produkcji naszych własnych marek, a w 100 procentach wykonujemy łodzie różnych wielkości dla naszych partnerów zagranicznych, pod logiem ich własnych marek. Przez ostatnie lata ilość naszych partnerów znacząco wzrosła, a ilość różnych modeli przekroczyła 80. To znaczy, że wykonujemy przeszło 80 różnych, odmiennych modeli dla różnych marek i wysyłamy je na teren nie tylko Europy, ale już całego świata.

Po raz kolejny nasi ludzie wykonali kawał dobrej roboty i na tegorocznych targach motorowodnych w Dusseldorfie firma Ślepsk znowu znacząco zyskała na znaczeniu, ilościowo dorównując już największym europejskim stoczniom. Oczywiście produkty przez nas wykonywane były wystawiane przez naszych partnerów, niemniej jednak wiadomym jest, że produkowane są w Polskiej stoczni Ślepsk.

Kolejnym wielkim plusem było też to, iż opinia o jakości naszych wyrobów znowu wzrosła, a dobra jakość równa się pewność zamówień.

Obserwując aktualne trendy i zapotrzebowanie rynku światowego na łodzie motorowe od 6 do 12 metrów widzimy, że kolejny rok produkcyjny powinien być znowu minimalnie lepszy od poprzedniego.

Dzięki temu, że w naszej firmie zatrudniamy już około 1.000 osób pracujących w ponad 30 różnych działach czujemy się gotowi na kolejne wyzwania płynące od naszych partnerów i na pewno nie poprzestaniemy na tych ilościach, które teraz wykonujemy.

Chciałbym podziękować wszystkim współpracownikom, którzy już od 27 lat tworzą naszą firmę i pomagają budować tak wspaniałe łodzie, i w takich ilościach.

To w dużej mierze dzięki niesamowitej załodze firma Ślepsk staje się znanym i cenionym w Europie i na świecie ośrodkiem budowy łodzi motorowych.

Przy okazji także chciał bym podziękować drużynie Ślepska Suwałki i wszystkim osobom działającym przy klubie za dobrą i profesjonalną robotę, pogratulować im znakomitych wyników sportowych. Wierzę, że zarówno firma Ślepsk jak i klub Ślepsk Suwałki będą nadal rozwijały się tak dobrze jak teraz.