SUKSS Suwałki z awansem! - MKS Ślepsk Malow Suwałki

SUKSS Suwałki z awansem!
SUKSS Suwałki i Akademia Siatkówki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z awansem do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów. Biało-niebiescy zakończyli czterodniowe zmagania w hali Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach na znakomitym, drugim miejscu.
W meczu o pierwsze miejsce w turnieju gospodarze przegrali z zespołem z Kędzierzyna-Koźla 0:3 (22:25, 24:26, 22:25). Na najniższym stopniu podium zawody zakończyli zawodnicy UKS Błyskawicy Stalpro Szczecin, którzy pokonali po tie-break'u JKS Spartakus Jawor.
Klasyfikacja końcowa:
1. Akademia Siatkówki ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2. SUKSS Suwałki
3. UKS Błyskawica Stalpro Szczecin
4. JKS Spartakus Jawor
5. KKS Krasnystaw
6. UKS Maratończyk Ełk Volleyball Team
Nagrody indywidualne:
MVP turnieju: Szymon Pakul (AS ZAKSA)
Najlepszy rozgrywający: Kacper Gibas (SUKSS Suwałki)
Najlepszy środkowy: Filip Konieczny (AS ZAKSA)
Najlepszy przyjmujący: Kacper Zackiewicz (SUKSS Suwałki)
Najlepszy atakujący: Mateusz Dziekan (AS ZAKSA)
Najlepszy libero: Eryk Murawko (SUKSS Suwałki)
Nagrody i statuetki dla zdobywców wyróżnień indywidualnych ufundował Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki. W ceremonii wręczenia nagród wzięli udział Beata Harasimowicz, prezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki oraz Mateusz Czunkiewicz i Paweł Filipowicz, zawodnicy Ślepska Malow Suwałki.