Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Supros Sp. z o.o. oraz Supros Agro Sp. z o.o. partnerami biało-niebieskich!

24 lut 2021 | 00:00

Firmy Supros Sp. z o.o. oraz Supros Agro Sp. z o.o. dołączają do grona partnerów Ślepska Malow Suwałki! 

Firmy Supros Sp. z o.o. oraz Supros Agro Sp. z o.o. dołączają do grona partnerów Ślepska Malow Suwałki! 

Logotypy firm Supros i Supros Agro

O firmach

Firma Supros jest firmą rodzinną działającą od kwietnia 1991 roku, która początkowo opierała swoją działalność na świadczeniu usług transportowo-spedycyjnych na terenie kraju i zagranicą. Kolejnym etapem działalności firmy było wejście na rynek pasz i komponentów paszowych. W 2005 roku firma zakupiła magazyn zbożowy w miejscowości Orneta. Inwestycja ta pozwoliła firmie Supros na rozszerzenie działalności o handel zbożami, co stało się jej głównym celem. W 2011 roku utworzono oddział firmy w Warszawie, którego celem było zwiększenie obrotów firmy w handlu zbożem i innymi surowcami rolnymi, a także rozszerzenie działalności na zachód i południe Polski. Obecnie firma Supros należy do grona największych firm w Polsce zajmujących się obrotem zbożami.

Strona internetowa: http://supros.pl

Supros Agro jest natomiast firmą działającą na rynku rolniczym od 2008 r., głównie na terenie województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Oferta firmy Supros Agro skierowana jest do rolników indywidualnych, zrzeszeń, grup producenckich oraz firm handlowych. Głównym zadaniem firmy Supros Agro jest zaopatrywanie klientów w niezbędne środki do produkcji rolnej oraz doradztwo w zakresie prowadzenia upraw polowych. Nad sprawnym przebiegiem wszystkich procesów w łańcuchu sprzedaży czuwa kompetentny i doświadczony personel firmy. Doradcy służą pomocą w wyborze najlepszych produktów dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów. Dział sprzedaży i logistyki dba o dostępność szerokiej palety produktów oraz szybką dostawę.

Strona internetowa: http://supros-agro.pl
Facebook: https://www.facebook.com/SuprosAgro
Instagram: https://www.instagram.com/suprosagro/

Dziękujemy firmom Supros Sp. z o.o. i Supros Agro Sp. z o.o. za zaufanie i wsparcie działalności klubu!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej