Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki
fot. Ewa Michalik

Szansa na zwycięstwo w Bełchatowie

4 lis 2022 | 14:50

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki zmierzą się dziś (04.11) z PGE Skrą Bełchatów. Spotkanie 8. kolejki PlusLigi, w bełchatowskiej Hali Energia, rozpocznie się o godzinie 20:30. Biało-niebiescy powalczą o kolejne, ligowe zwycięstwo, natomiast gospodarze muszą zapunktować, aby zapomnieć o dwóch, ostatnich porażkach z Projektem Warszawa i Barkomem-Kazhany Lwów.

Podopieczni trenera Joela Banksa zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli, z 3 zwycięstwami i 4 porażkami na koncie. Suwalczanie natomiast zajmują wysokie, 5. miejsce, z 4 zwycięstwami i 3 porażkami. 

Mecz PGE Skra Bełchatów - Ślepsk Malow Suwałki rozpocznie się 4 listopada o godzinie 20:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport.

Kolejnym, domowym meczem suwalczan będzie natomiast rywalizacja z Cerradem Eneą Czarnymi Radom. Mecz 9. kolejki PlusLigi odbędzie się 10 listopada o godzinie 20:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 4 listopada o godzinie 17:00 na stronie https://bilety.slepsksuwalki.pl.