Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Terminarz meczów Ślepska Malow Suwałki w 2023 roku

11 wrz 2023 | 15:37

Kibice Ślepska Malow Suwałki mogą rozpocząć planowanie obecności na meczach biało-niebieskich w sezonie 2023/2024, ponieważ poznaliśmy harmonogram* domowych i wyjazdowych spotkań w nowej kampanii PlusLigi. Klub tradycyjnie rozegra swoje mecze w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach, a ligowa rywalizacja, po wielu roszadach kadrowych w poszczególnych drużynach, zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Pierwszy domowy mecz Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2023/2024 odbędzie się 26 października, kiedy to suwalczanie podejmą we własnej hali Asseco Resovię Rzeszów, brązowych medalistów PlusLigi w sezonie 2022/2023. Stanie się to niespełna tydzień po wyjazdowej inauguracji rozgrywek biało-niebieskich pod Jasną Górą, gdzie zmierzą się z miejscowym Exact Systems Hemarpol Częstochowa, beniaminkiem PlusLigi. W miesiącu inaugurującym nowy sezon krajowej elity podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza wybiorą się także do Katowic, gdzie 30 października zmierzą się z tamtejszą „GieKSą”.

Kolejne domowe mecze Ślepska Malow Suwałki odbędą się w następujących terminach:

  • 5 listopada -  Enea Czarni Radom
  • 16 listopada - KGHM Cuprum Lubin
  • 24 listopada - Trefl Gdańsk

W listopadzie czekają biało-niebieskich dwa wyjazdowe mecze – z Barkomem Kazhany Lwów (12 listopada) oraz Bogdanką LUK Lublin (20 listopada).

Grudzień przyniesie jeszcze większą porcję emocji, a to wszystko z uwagi ogromną intensywność spotkań – 2 grudnia Ślepska Malow Suwałki zagra na wyjeździe z Projektem Warszawa, a już 5 grudnia biało-niebiescy wybiorą się do Bełchatowa na mecz z PGE GiEK Skrą.

Dalsza część ostatniego miesiąca 2023 roku przyniesie prawdziwie hitowe mecze - domowy, ze wzmocnionymi reprezentantami Polski Aluronem CMC Wartą Zawiercie (9 grudnia), wyjazdowy z Jastrzębskim Węglem (16 grudnia) i ostatnie w tym roku, domowe starcie z naszpikowaną gwiazdami Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, trzykrotnymi zwycięzcami Ligi Mistrzów i aktualnymi wicemistrzami Polski (22 grudnia).

Warto wspomnieć, że obecność kibiców na trybunach Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" jest nieoceniona dla rozwoju siatkówki w regionie. Wsparcie sympatyków biało-niebieskich podnosi morale drużyny, a doskonała atmosfera na meczach przyciąga nowych fanów dyscypliny. To także świetna okazja do zacieśnienia więzi lokalnej społeczności i promowania zdrowego stylu życia. Pomaga w tym także doskonale widoczna działalność Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki, którego członkowie podróżują za drużyną dziesiątki tysięcy kilometrów, manifestując tym samym wierność drużynie i miłość do siatkówki.

Przypominamy o trwającej zbiórce na kibicowskiego busa: https://zrzutka.pl/prfzkf

Do zobaczenia w sezonie 2023/2024! #RazemMożemyWięcej


 

*Dokładne terminy rozegrania meczów mogą ulec zmianie z uwagi na transmisję telewizyjną.