Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Testy medyczne biało-niebieskich w CardioVita!

3 sie 2022 | 00:00

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki pozytywnie ukończyli przedsezonowe testy medyczne, które przeprowadzono pod czujnym okiem specjalistów Poradni Medycznej „Cardiovita” w Suwałkach.

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki pozytywnie ukończyli przedsezonowe testy medyczne, które przeprowadzono pod czujnym okiem specjalistów Poradni Medycznej „Cardiovita” w Suwałkach.

Poradnia Medyczna „CardioVita” zapewnia dostęp do wszystkich specjalistów medycyny, niezbędnych do zachowania pełnego zdrowia. „CardioVita” współpracuje z najlepszymi ośrodkami w Polsce: Instytutem Kardiologii w Aninie, Wojskowym Instytutem Medycznym w Warszawie oraz Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym w Białymstoku. Współpraca z „CardioVitą” sprawia, że o zdrowie i bezpieczeństwo biało-niebieskich możemy być spokojni. Możliwości diagnostyczne Poradni, na tle placówek działających w północno-wschodniej Polski, są innowacyjne, pozwalające na szeroko pojętą i niezwykle szczegółową diagnostykę. Zaplecze technologiczne Poradni Medycznej „CardioVita” zapewnia m.in. uznana na światowym rynku firma Phillips, która dostarcza najnowocześniejszy sprzęt.

O przedsezonowych testach medycznych opowiada Mikołaj Cywoniuk, lekarz medycyny sportowej:

Poradnia Medyczna „Cardiovita”

ul. ks. J. Popiełuszki 1 lok. U6
16-400 Suwałki
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00, Sobota: 8:00-14:00
Rejestracja: 721 484 442
Kontakt mailowy: kontakt@cardiovita.pl
Strona internetowa: http://www.cardiovita.pl
Profil na Facebook’u: https://www.facebook.com/poradnia.cardiovita/

Zobacz nasze media społecznościowe:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego. #RazemMożemyWięcej