Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Uroczyste zakończenie sezonu 2022/2023

23 kwi 2023 | 01:30

W sobotni (22.04) wieczór odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2022/2023. Wydarzenie zgromadziło wielu znakomitych gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych i wojewódzkich, partnerzy klubu oraz reprezentanci Ślepska Malow Suwałki. Był to idealny moment, aby podsumować w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena" ostatnich kilka miesięcy intensywnej pracy na rzecz rozwoju suwalskiej siatkówki i promocji szeroko pojętego sportu na arenie ogólnopolskiej. Nie zabrakło inspirujących rozmów, wymiany doświadczeń w towarzystwie muzyki i kulinariów oraz pamiątkowych zdjęć.

W czasie trwania uroczystości wielokrotnie zabierali głos zaproszeni goście. Jednym z najważniejszych punktów programu było wręczenie specjalnych podziękowań dla sponsorów i partnerów klubu. Bez ich wsparcia bieżące funkcjonowanie drużyny byłoby znacznie utrudnione. Włodarze klubu wyrazili tym samym wdzięczność za zaangażowanie i hojność, które pozwoliły na rozwój sportu profesjonalnego i związanej z tym infrastruktury w Suwałkach.

Pamiątkowe wyróżnienia indywidualne otrzymali poszczególni zawodnicy Ślepska Malow Suwałki, a przedstawiciele Klubu Kibica MKS Ślepsk Malow Suwałki i Ślepsk Malow Suwałki: "Cheerleading Academy" symboliczne czeki na kwotę 1000 złotych, przeznaczone na bieżące funkcjonowanie obu jednostek. Wręczono również podziękowania wszystkim osobom biorącym udział w organizacji meczów drużyny w PlusLidze, pracujących na co dzień w dziale administracji klubu.

Wszystkim zgromadzonym gościom upływający czas umilały występy Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Moniki Brezgieł. Zespół zaprezentował bogaty repertuar, który poruszał serca obecnych i dodawał uroku całemu wydarzeniu. Miejska Orkiestra Dęta stanowiła doskonałe tło dla tego wyjątkowego dnia, podkreślając jego sportowy i uroczysty charakter.

Przypomnijmy, że siatkarze Ślepska Malow Suwałki zajęli w sezonie 2022/2023 9. miejsce w PlusLidze. Stało się tak dzięki zwycięstwom w dwumeczu z LUK Lublin odpowiednio 3:1 i 3:0, które zagwarantowały wyższą lokatę w tabeli, niż miało to miejsce w sezonie 2021/2022. Biało-niebiescy na przestrzeni całego sezonu sprawili kilka niespodzianek, dzięki czemu walka o fazę play-off najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce toczyła się niemal do ostatnich setów. #RazemMożemyWięcej