Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Wizyta w firmie ZWM Dojnikowscy Sp. J.

9 lip 2019 | 00:00

Wtorek (08.07) przyniósł nam kolejne ciekawe spotkania!

Wtorek (08.07) przyniósł nam kolejne ciekawe spotkania!

Tym razem gościliśmy m.in. w Zakładzie Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp. J, gdzie spotkaliśmy się z Panem Maciejem Dojnikowskim, przedstawicielem firmy.

W ramach podziękowania za dotychczasową współpracę klub przekazał koszulkę Kamila Skrzypkowskiego (numer 7) oraz pamiątkową tablicę.

Dziękujemy firmie ZWM Dojnikowscy Sp. J. za okazywane wsparcie.

Jesteśmy przekonani, że #RazemMożemyWięcej!

O firmie:

Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy jest producentem różnego rodzaju konstrukcji metalowych. Firma znana jest ze swoich wyrobów na rynkach krajowych i zagranicznych. Ciągłe innowacje, modernizacje, nieustające przedsięwzięcia inwestycyjne, samodoskonalenie i poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, technologicznych i rynkowych sprawiły, że spółka z każdym rokiem przedstawia większą i ciekawszą ofertę. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu produkty są wykonane z dużą precyzją na wysokim poziomie. Siedziba firmy znajduje się w Suwałkach, w województwie podlaskim i należy do najbardziej konkurencyjnych i godnych zaufania firm w regionie.

Nowoczesne technologie produkcji oraz wysokie kwalifikacje pozwalają dostarczać Państwu produkty najwyższej jakości. Firma ZWM rozwija się bardzo dynamicznie, czego dowodem są między innymi otrzymane uznania i certyfikaty.

Więcej informacji na stronie: https://www.zwmdojnikowscy.pl/