Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Wizyta w Melius Centrum Rehabilitacji

11 lip 2019 | 00:00

Weekend coraz bliżej, rozpoczynamy więc kolejny dzień spotkań!

Weekend coraz bliżej, rozpoczynamy więc kolejny dzień spotkań!

Tym razem gościliśmy w firmie Melius Centrum Rehabilitacji, gdzie spotkaliśmy się z Panem Danielem Terleckim – fizjoterapeutą, terapeutą manualnym oraz właścicielem firmy.

W ramach podziękowania za dotychczasową współpracę klub przekazał pamiątkową tablicę.

Dziękujemy serdecznie za owocne spotkanie i perspektywę dalszej, wspólnej pracy.

Jesteśmy przekonani, że tylko #RazemMożemyWięcej!

O firmie:

Melius Centrum Rehabilitacji – To jedna z najnowocześniejszych przychodni rehabilitacyjnych w północno-wschodniej Polsce.

Szeroki wachlarz usług kierowany jest do dzieci, osób dorosłych w każdym wieku, jak również do osób uprawiających sport amatorski i wyczynowy. W procesie leczenia przychodnia szczególną rolę przywiązuje do indywidualnego podejścia do każdego pacjenta oraz kompleksowej pomocy. Zespół firmy Melius tworzą wykwalifikowani lekarze, fizjoterapeuci i trenerzy, którzy z pasją oddają się temu co robią. Stała współpraca ze specjalistami różnych dziedzin medycznych tj: ortopedia, traumatologia, rehabilitacja, neurochirurgia, reumatologia, dietetyka oraz psychologia ma na celu dobór jak najlepszej metody leczenia, co w efekcie przekłada się na szybszy powrót do zdrowia każdego pacjenta. Wysoki standard opieki medycznej, nieustanny rozwój personelu oraz komfortowe warunki oferowane pacjentom sprawiają, że Melius Centrum Rehabilitacji jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

Więcej szczegółów na stronie: https://melius.info.pl