Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Wizyta w siedzibie Malow Sp. z o.o.

22 lut 2020 | 00:00

W minioną środę (19.02) siatkarze Ślepsk Malow Suwałki odwiedzili siedzibę firmy Malow Sp. z o.o., sponsora tytularnego klubu.

W minioną środę (19.02) siatkarze Ślepsk Malow Suwałki odwiedzili siedzibę firmy Malow Sp. z o.o., sponsora tytularnego klubu.

Biało-niebiescy, wspólnie ze sztabem szkoleniowym i kadrą administracyjną, zapoznali się z pełną ofertą i działalnością firmy. W spotkaniu wzięli również udział: Michał Wiszniewski, przedstawiciel MPPB J.W. Ślepsk i reporterzy.

Firma Malow Sp. z o.o. to wiodący w kraju producent mebli metalowych: biurowych, socjalnych, medycznych, warsztatowych, szkolnych. Produkuje również regały przesuwne, meble nierdzewne, totemy multimedialne, sejfy i szafy wzmocnione, skrzynki na listy i wiele innych. Firma Malow Sp. z o.o. za swój największy kapitał uważa zaufanie klientów oraz stabilną i doświadczoną załogę. Dotychczasowe sukcesy są motorem podejmow2anych działań i zachęcają do dalszego doskonalenia oferty i zaspokajania coraz to nowszych potrzeb klientów.

Zapraszamy do oglądania!

Lokalizacja firmy:

Dziękujemy za wsparcie i możliwość spotkania!

Zapraszamy do odwiedzenia mediów społecznościowych firmy Malow Sp. z o.o.:

– Strona internetowa: https://malow.com.pl
– Facebook: https://www.facebook.com/MalowMebleMetalowe
– Blog: https://www.malow-blog.pl
– YouTube: https://www.youtube.com/user/malowsuwalki

#RazemMożemyWięcej