Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Wojciech Winnik: „Nowy sponsor tytularny i nowy kształt klubowego herbu”

1 kwi 2022 | 00:00

Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, zapowiada szereg zmian, które rozpoczną jednocześnie przygotowania klubu do sezonu 2022/2023 PlusLigi. Klub pozyskał w czasie trwania obecnego sezonu 2021/2022 nowego sponsora tytularnego, którego wsparcie finansowe umożliwi biało-niebieskim walkę o najwyższe, ligowe cele w kolejnych latach. Zmiana na szczeblu sponsorskim wiąże się z koniecznością aktualizacji klubowego herbu. Włodarze, na ten moment, nie ujawniają jednak szczegółów. Wszystko z uwagi na planowaną konferencję prasową, w czasie której nastąpi prezentacja nowego partnera Ślepska Malow Suwałki.

Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki, zapowiada szereg zmian, które rozpoczną jednocześnie przygotowania klubu do sezonu 2022/2023 PlusLigi. Klub pozyskał w czasie trwania obecnego sezonu 2021/2022 nowego sponsora tytularnego, którego wsparcie finansowe umożliwi biało-niebieskim walkę o najwyższe, ligowe cele w kolejnych latach. Zmiana na szczeblu sponsorskim wiąże się z koniecznością aktualizacji klubowego herbu. Włodarze, na ten moment, nie ujawniają jednak szczegółów.

Wszystko z uwagi na planowaną konferencję prasową, w czasie której nastąpi prezentacja nowego partnera Ślepska Malow Suwałki.

Więcej szczegółów znajdziecie w poniższym materiale wideo:

Biało-niebieskie gadżety dostepne sa na stronie: http://sklep.slepsksuwalki.pl

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

FacebookInstagramTwitter
___
ℹ️ Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków Miasta Suwałki i Województwa Podlaskiego