Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Za nami pierwszy sparing z BRV

17 paź 2019 | 00:00

Siatkarze MKS Ślepsk Malow Suwałki rozegrali pierwszy mecz kontrolny z Berlin Recycling Volleys, aktualnym mistrzem Niemiec.

Siatkarze MKS Ślepsk Malow Suwałki rozegrali pierwszy mecz kontrolny z Berlin Recycling Volleys, aktualnym mistrzem Niemiec.

Czwartkowe (17.10) spotkanie przebiegało pod znakiem bardzo ambitnej gry z obu stron i rotacji w składach, ale ostatecznie zakończyło się remisem 2:2 (25:23, 23:25, 25:20, 24:26).

Pomeczowe wypowiedzi:

Kacper Gonciarz, rozgrywający:

To był bardzo pożyteczny sparing! Fajnie było sprawdzić się na tle mocnego rywala. Cieszy fakt, że praktycznie wszyscy zawodnicy dostali szansę na grę i mogli zaprezentować swoje umiejętności. Mamy nadzieję, że jutro pokażemy się z jeszcze lepszej strony.

Mateusz Mielnik, asystent trenera:

Wynik „niesiatkarski”, bo 2:2 z mistrzem Niemiec. Mecz typowo kontrolny. Dużo rotacji składem w obu zespołach. Szczególnie dobrze zaprezentowaliśmy się w ataku i bloku, co bardzo cieszy. Staramy się utrzymywać nasze założenia i wkomponować nowego zawodnika (red. Josha Tuanigę) w nasz styl gry, więc każde kolejne spotkanie i treningi działają na naszą korzyść.

W piątek (18.10) biało-niebiescy rozegrają w Berlinie kolejny sparing. Początek o godzinie 11:00.

#RazemMożemyWięcej


Berlin Recycling Volleys – MKS Ślepsk Malow Suwałki 2:2 (25:23, 23:25, 25:20, 24:26). 

MKS Ślepsk Malow Suwałki: Bołądź, Gonciarz, Siek, Klinkenberg, Szerszeń, Takvam, Stańczak (libero), Filipowicz (libero) oraz Tuaniga, Skrzypkowski, Sapiński, Rudzewicz, Rohnka.