Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Zbliża się trzecia edycja "Polarnej Plaży"!

23 cze 2023 | 11:50

Suwałki Beach Arena ponownie stanie się areną zmagań siatkarzy plażowych! W dniach 15-16 lipca odbędzie się trzecia edycja Turnieju Siatkówki Plażowej "Polarna Plaża". Zawody cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród zawodników, jak i kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na to wydarzenie. W ubiegłym roku turniej okazał się być prawdziwym hitem, a w tegorocznej edycji organizatorzy obiecują jeszcze większe emocje. Partnerzy wydarzenia przygotowali nagrody dla najlepszych uczestników oraz liczne atrakcje dla kibiców, którzy zdecydują się odwiedzić kompleks sportowy "Suwałki Beach Arena" w bliskim sąsiedztwie Zalewu Arkadia.

Jedną z najbardziej ekscytujących informacji jest fakt, że pula nagród finansowych wzrosła do rekordowych 11 000 złotych. To motywacja dla zawodników do jeszcze większego zaangażowania i walki o zwycięstwo. Organizatorzy, czyli Ślepsk Malow Suwałki, Miasto Suwałki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, pracują nad szczegółami dotyczącymi imprezy. W kolejnych postach na oficjalnym profilu Facebook wydarzenia (https://www.facebook.com/polarnaplaza) będą udostępniane ważne informacje, których nie warto przegapić.

Zainteresowani mogą znaleźć pełny regulamin turnieju oraz informacje dotyczące zgłoszeń na stronie: https://bit.ly/3NoXnFz. Zachęcamy wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej do zapoznania się z regulaminem i jak najszybszego dokonania zapisów.

Warto podkreślić, że głównym sponsorem wydarzenia jest ASPI, renomowany producent narzędzi dla branży drzewnej i meblarskiej. Dzięki ich wsparciu organizatorzy mogą zapewnić jeszcze lepsze warunki i atrakcje podczas trwania turnieju.

Nie możecie przegapić III Turnieju Siatkówki Plażowej "Polarna Plaża" w Suwałkach! Zanotujcie datę 15-16 lipca w swoich kalendarzach. Startujemy już w sobotę (15.07) o godzinie 9:00. Bądźcie gotowi na wielkie, #polarneEMOCJE! 


 

#RazemMożemyWięcej