Sponsorzy główni:
Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

Zmiany w sztabie szkoleniowym Ślepska Malow Suwałki

9 maj 2024 | 11:44

Andrzej Sawicki i Damian Słabiński nie będą współtworzyć sztabu szkoleniowego Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2024/2025. Obaj członkowie zespołu kierującgo poczynaniami drużyny dołączyli do klubu przed siedmioma laty i dbali o odpowiednie przygotowanie fizyczno-motoryczne zawodników - kolejno w TAURON 1. Lidze, a następnie w PlusLidze.

"Andrzej i Damian stanowili trzon naszego sztabu w ostatnich siedmiu sezonach, zarówno w PlusLidze, jak i w Tauron 1. Lidze. To ludzie, którzy rozwijali się wspólnie z klubem i pokonywali z nim kolejne szczeble. Dziękujemy im za zaangażowanie i wszystkie wspólne chwile. Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze w Hali Sportowo-Widowiskowej "Suwałki Arena". Życzymy Andrzejowi i Damianowi powodzenia w dalszej karierze zawodowej." - mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Sylwetka Andrzeja Sawickiego:

Andrzej Sawicki przygotowywał fizycznie biało-niebieskich przez ostatnich 7 sezonów. Na co dzień spełnia się w roli męża, ojca i nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach. Ceni sobie zdrowy styl życia. Lubi grę na konsoli. Znany z pozytywnej energii. Dobry duch zespołu, mocno zaangażowany w doping w czasie ligowych meczów. 

Sylwetka Damiana Słabińskiego:

Damian Słabiński, podobnie jak Sawicki, spędził w biało-niebieskiej szatni 7 sezonów. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, filia w Białej Podlaskiej. W 2021 roku brał udział w odbywającym się wówczas w Spale zgrupowaniu reprezentacji Polski, które miało na celu przygotowanie polskich siatkarzy do Ligi Narodów. Współtworzy bloga "jestfizjo.pl" na którym przybliża zakamarki świata fizjoterapii i pomaga czytelnikom w dojściu do pełnej sprawności fizycznej.

Życzymy powodzenia, Panowie! #RazemMożemyWięcej